Новинки у фітнес-обладнанні представлені в жовтні 2017

20 жовт.
2017
Новинки у фітнес-обладнанні представлені в жовтні 2017

Новітні освітлювальні системи, підлогове покриття і знезаражувальні прилади для фітнес-клубів

Установка "Sports Tutor" для тренувань з м'ячем

Системи "Volleyball Tutor Silver" і "Silver Pro" дозволяють варіювати траєкторію польоту м'яча для відпрацювання будь-якого пасу і прийому будь-якої подачі. Так, випущені з установки "Tutor Silver" м'ячі можуть досягати швидкості в 100 км/год, а при використанні "Silver Pro" цей показник зростає до 130 км/год.

В обох моделях точка вивільнення м'яча розташована на рівні в 1,7 м від підлоги, природно моделюючи подачі і удари звичайної людини. Також установки оснащені спеціальними валиками і блоками для регулювання кута вивільнення м'яча.

Обидві конструкції досить прості в обслуговуванні: система управління дозволяє швидко регулювати швидкість викиду м'ячів, додавати вищу планку або нижню підставку. А завдяки коліщаткам установки дуже легко переміщати по залу або спортивному майданчику.

 Модульне підлогове покриття "PlankFlex"

"PlankFlex" від Matéflex, американської компанії з виробництва збірних підлогових покриттів, може допомогти фітнес-підприємцям створити в клубах оригінальні конструкції для проведення рухливих тренувань.

"PlankFlex" - це абсолютно унікальна розробка, яка забезпечує наявність повітряного потоку між підлогою і покриттям і, таким чином, запобігає появі вогкості і неприємного запаху.

Кожен блок "PlankFlex" представляє собою модульну плиточную конструкцію, яка легко замикається. Таким чином забезпечується швидкість і нетрудомістка побудови та встановлення покриття.

"PlankFlex" ідеально підходить для баскетбольних і волейбольних майданчиків, а також студій, в яких проводяться аеробні тренування. Покриття є в п'яти кольорах і має 15-річну гарантію.

 Світлодіодні світильники від Kenall

Щоб протистояти ризику зараження бактеріями в роздягальнях, туалетах і на фітнес-обладнанні, Kenall підключила технологію дезінфекції "Indigo-Clean" до двох зі своїх найбільш затребуваних світлодіодних світильників: Millenium™ Stretch MLHA і SimpleSeal™ HASEDI.

Світло світильників Kenall поєднує в собі стандартний білий світ з безпечним світлом "Indigo" потужністю 405 нм, який знищує шкідливі бактерії. Світло "Indigo" націлений на природні молекули в бактеріях для виробництва внутрішньоклітинних реактивних видів кисню (ROS). Подібно відбілювач, ROS створює окислительную середу, яка вбиває бактерії, дезинфікуючи освітлювану область до тих пір, поки світло горить.

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також:

Українці створили унікальний стартап
Новинка Samsung: GearFit2 Pro