Світова ліга серфінгу попросила журналістів не знімати сідниці спортсменок крупним планом

14 бер.
2018
Світова ліга серфінгу попросила журналістів не знімати сідниці спортсменок крупним планом

Представники Світової ліги серфінгу під час турніру Quiksilver Pro обговорили питання гендерної рівності та сексуальних домагань.

Як повідомляє видання Stab Magazine, операторам та фотографам, які знімають змагання з серфінгу наполегливо рекомендують не знімати сідниці спортсменок крупним планом. Ця вимога стане одним із правил для журналістів під час висвітлення заходів Ліги.

Окрім того під заборону потраплять непристойні жарти та відверте розглядання колег чи учасників змагань. Оператори зможуть знімати більш крупним планом жінок, які виступають на змаганнях у шортах, ніж тих, які змагаються в бікіні. Таким чином Ліга прагне забезпечити «повну гендерну рівність в усіх елементах змагання».

При цьому Stab Magazine звертає увагу, що призовий фонд для жінок-серфінгісток залишається на 40% меншим, ніж для чоловіків.

Нагадаємо, чемпіон з тенісу Енді Маррей (Andy Murray) підловив журналіста на сексизмі під час прес-конференції. Також спортивний канал ESPN вирішив звільнити свого коментатора Дуга Адлера за недоречний коментар щодо тенісистки Вінус Вільямс. Коментатор порівняв її з горилою.

Джерело: Media Sapiens

Читайте також: 

Discovery і Eurosport розповіли, скільки європейців дивилися Олімпіаду в Пхьончхані

У Мінмолодьспорту відбувся круглий стіл щодо розвитку національних видів спорту в Україні