Nike провів в Києві фітнес-конвенцію

22 бер.
2018
Nike провів в Києві фітнес-конвенцію

Відомий виробник спортивного одягу і взуття американська компанія Nike провела в Україні вражаючу за масштабами фітнес-конвенцію.

Участь в 19-му фітнес-заході від Nike взяли понад 1500 учасників, для яких в 7 залах конвенції 75 презентерів світового і національного масштабу провели 100 майстер-класів і семінарів.

Відомі експерти з фітнесу ділилися досвідом про найбільш затребувані на сьогодні напрямки в фітнесі : функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, Кроссфіт, духовний розвиток, харчування і реабілітацію.

Генеральним партнером конвенції, традиційно, виступив Herbalife Nutrition - світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування, який давно об'єднав зусилля з Nike для популяризації здорового і активного способу життя в Україні.

Водний партнер «Моршинська Спорт» допомогла не забути про головне правило тренувань - правильну воду, яка підтримує в організмі гідробаланс завдяки унікальному складу мікроелементів з природних моршинських джерел. «Моршинська Спорт» була невід'ємним атрибутом для всіх учасників конвенції.

Вже традиційно, місце проведення NTC конвенцій - клуб здорових задоволень «5 елемент».

Конвенція проводилася на базі програми Nike + Training Club, яка об'єднує спортсменів з усього світу і дозволяє тренуватися в будь-який час, в будь-якому місці. Понад 100 тренувань, програма мотивації і останні тенденції в сфері фітнесу в форматі 24/7. Додаток NTC доступно безкоштовно в App Store і Google Play.

Регулярні тренування NTC проходять тричі на тиждень на безкоштовній основі. Приєднуйтесь і слідкуйте за всіма активностями Nike в Україні в групі Facebook: Nike + Kyv.

Джерело: Sportarena

 

Читайте також:

Перша Українська Online Фітнес-конференція
У Києві з'явиться фітнес-парк