У Дніпрі відбувся поетичний фітнес-мюзикл

28 бер.
2018
У Дніпрі відбувся поетичний фітнес-мюзикл

У Дніпрі напередодні Всесвітнього дня театру відбувся гумористичний поетичний фітнес-мюзикл «Приборкання ледачих».

Як розповіли організатори, «Приборкання ледачих» оповідає про якість життя з тренуваннями і без, про здоров'я і, звичайно ж, про кохання.

 

 

 

 

«Ми постійно говоримо людям про те, чому необхідно піклуватися про своє здоров'я, не чекаючи приходу« смаженого півня ». Розповісти про це у вигляді поетичного мюзиклу було божевільною ідеєю, яка народилася у нас на початку лютого. До Дня театру залишалося менше 2 місяців, однак все вийшло! Кожен день ми проводимо близько 5 тренувань, і кожен раз це не просто виконання вправ, а наснагу і підтримка людей, які до нас приходять. Ми впевнені, що цей незвичайний творчий вечір подарував нашим глядачам не тільки прекрасний настрій, а й мотивацію не відкладати в довгий ящик найголовніше - самих себе »- діляться автори вистави.

Фінансист Юлія добу проводить за комп'ютером, і особисте життя не вписується в її графік, хоча в глибині душі дівчина прагне змін. Тому вирушає до психолога, і отримує несподівану пораду - зайнятися фітнесом.

6 5aba3679782f1

Одночасно з нею на тренування потрапляє і стоматолог Роман. Йому гімнастику Хаду порекомендував лікар для оздоровлення хребта.

Історія головних героїв - приклад того, як в результаті занять змінюється не тільки фігура, а й світовідчуття.

Варто зазначити, що актори, які зіграли у виставі - самі написали сценарій. Творчий порив аматорського театру підтримав заслужений артист України Євген Чепурняк - його голос звучить протягом усього спектаклю.

Фітнес-мюзикл «Приборкання ледачих» - прекрасний приклад того, що виходить, коли люди щиро люблять свою справу і роблять її з душею.

Джерело: 056.ua

 

Читайте також:

В Ужгороді стартував безкоштовний спортивний онлайн-проект «Stay high»
У Запоріжжі побудують перший басейн для дітей з особливими потребами