Хакери вкрали дані 150 млн. користувачів фітнес-додатку MyFitnessPal

04 квіт.
2018
Хакери вкрали дані 150 млн. користувачів фітнес-додатку MyFitnessPal

Компанія Under Armour виявила витік даних, який торкнувся 150 млн. облікових записів сервісу MyFitnessPal. Сторонні особи отримали доступ до даних користувачів ще в лютому 2018 року, але Under Armour виявила проблему лише 25 березня.

При цьому компанія відзначає, що зловмисники отримали доступ до логінів користувачів, їхніх адрес електронної пошти і хешигованих паролів. Ідентифікаційні дані, такі як номери соціального страхування або відомості про водійські права, не потрапили до рук хакерів, так як Under Armour не збирає ці відомості. Також зловмисникам не вдалося отримати доступ до платіжних даними (включаючи інформацію про банківські картки) завдяки тому, що ці відомості збираються і обробляються окремо. Судячи з даних розслідування, цей інцидент не вплинув на користувачів інших фітнес-додатків Under Armor, в тому числі Map My Run, Map My Fitness, Record.

Через 4 дні після виявлення "уразливості" компанія повідомила про інцидент користувачів MyFitnessPal через повідомлення по електронній пошті і в додатках. У повідомленнях містилися рекомендації щодо захисту їх облікових записів та інформації. Також користувачам рекомендується змінити паролі.

Джерело: ITC.ua

Читайте також: 

Мапа даних фітнес-програми розкрила секретні бази кількох армій світу

Світова ліга серфінгу попросила журналістів не знімати сідниці спортсменок крупним планом