На Евересті українка з групою людей встановила рекорд Гіннеса

06 квіт.
2018
На Евересті українка з групою людей встановила рекорд Гіннеса

Українка Стелла Шабльовська разом із групою іноземців взяла участь у встановленні рекорду Гіннеса, займаючись фітнесом упродовж 30 хвилин на висоті 5,262  метрів гори Еверест.

Заняття з фітнесу відбувалось біля базового табору Евересту у Непалі. Про це розповіла дівчина в коментарі Громадському радіо. За її словами, рекорд був встановлений 27 грудня 2017 року, однак був підтверджений комітетом Гіннеса лише у березні. Умовою встановлення рекорду було проведення заняття з фітнесу впродовж 30 хвилин із силовими вправами та не менше, ніж із шістьма людьми.

Стелла розповідає, що їй запропонували взяти участь у встановленні рекорду випадково, коли вона підіймалась до базового табору Евересту зі сторони Непалу.

«Лі Харт, який все це запланував і заздалегідь подавав заявку до комітету Гіннеса, є інструктором з фітнесу, у нього є свої компанії. За умовами Гіннеса, йому потрібно було знайти 6 людей, яких би він тренував на Евересті. Ну і ще кілька він знайшов дорогою до базового табору – серед них була і я», — розповіла Стелла Шабльовська.

Заняття записувалось на відеокамери та на пристрій, який фіксував, що вони дійсно знаходяться на висоті 5,262  метри, розповідає дівчина. За її словами, вважається, що рекордсменом є фітнес-тренер, новозеландець із Британії Лі Харт, який проводив заняття, а всі інші – учасники встановлення рекорду.

Загалом у встановленні рекорду взяло участь 9-ро людей, включаючи тренера. Серед них була тільки одна представниця України, також були жителі Нової Зеландії, Канади, Великобританії та В’єтнаму.

Джерело: Громадське радіо

Читайте також:
Вчені довели, що спорт покращує навички водіння
Новий фітнес-флешмоб: скандинави бігають по брудних місцях та збирають сміття