Займаємося і дихаємо: де в Києві практикувати йогу на відкритому повітрі

10 лип.
2018
Займаємося і дихаємо: де в Києві практикувати йогу на відкритому повітрі

Погана новина: половина літа вже позаду. Але є і хороша: ще цілих півтора сонячних місяці попереду! І ми радимо провести їх активно і з користю. Наприклад, тренуючись на відкритому повітрі.

Open-air тренування вже давно популярні за кордоном. А у нас напрямок тільки-тільки розвивається. Звичайно, цьому є логічне пояснення. По-перше, в Україні не так сонячно і не так тепло круглий рік, як, скажімо, в Каліфорнії. По-друге, наш менталітет: ми боїмося косих поглядів і воліємо тренуватися в закритих приміщеннях, де ніхто, крім тренера і таких же підкорювачів фітнесу, вас не бачить.

Ідеальний варіант для тренування на відкритому повітрі - це йога. Найочевидніше: не доведеться потіти і червоніти при всіх. По-друге, це красиво. А по-третє, на якому занятті, крім йоги, так цінується повітря і глибоке дихання?

Для тренування на вулиці вам не знадобиться нічого особливого - той же килимок, форма і гарний настрій. А ще знання secret places, де її можна попрактикувати.

ТОП-5 чудових місць (і тренерів) для йоги під відкритим небом.

1. YOGA-Morning. Ina Pechenka

tyler nix 704692 unsplash

«Іна» активно практикує «vinyasa flow yoga» - такий вид йоги, де асани змінюють один одного дуже плавно, перетікаючи одна в іншу. Рух поступово ускладнюються і перетворюються на своєрідний йога-танець. Тренер запевняє, що така практика підійде як початківцям, так і практикуючим. Перевіримо? Місце зустрічі - Ботанічний сад ім. М. Гришка.

2. Ранкова йога від Міністерства Йоги

Це твоя можливість спробувати себе в різних стилях йоги і знайти свій. Її надає Міністерство Йоги, яке організовує практику на відкритому повітрі в X-Park. Хатха-йога, флай йога, акро йога, баня йога ... Такі заняття не знайдеш в звичайному йога-центрі, повір.

3. Вечірня йога при свічках в Dvor76

Йога під зоряним небом - це щось зовсім особливе і зачаровуюче. І, звичайно, те, що варто спробувати. У Dvor76 тебе вже чекає викладач, свічки і правильна атмосфера. Обов'язково приходь.

4. Благодійний йогамарафон

На цей раз хлопці активно допомагають притулку для тварин «Матильда». І це ще одна мотивація відвідати заняття - допомогти собі і оточуючим. Цілий день практики з провідними викладачами та добра справа. Пройде марафон в парку ім. Тараса Шевченка, приєднуйся!

5. Happy Morning Yoga

Ці викладачі точно знають, як зробити твій ранок позитивним і зарядженим. Приходь на Happy Morning Yoga за порцією хорошого настрою, гармонійною практикою і енергією. Заняття проходять регулярно, кожні вихідні в парку ім. Островського.

Джерело: Хочу

Читайте також:
Кава допомагає схуднути – дієтологи
На Евересті українка з групою людей встановила рекорд Гіннеса