Воловеччина увійшла до маршруту міжнародного забігу BOJKO TRAIL

12 лип.
2018
Воловеччина увійшла до маршруту міжнародного забігу BOJKO TRAIL

OJKO TRAIL – це трейловий забіг, який організували команда Fundacja Na Ratunek (Польща) та Ukrainian Trail League (Україна).

6-8 липня 2018 року вперше в Україні відбувся забіг BOJKO TRAIL. Забіг пройшов на території Воловецького району Закарпатської області, базовий табір розміщено в смт. Жденієво. Кількість зареєстрованих учасників досягла – 640 людей. Майже 600 учасників були бігуни з Польщі.

У рамках заходу було проведено забіги та три дистанції: 40+ км (сумарний набір висоти 2397 м); 80+ км (набір 3824 м); 120+ км (набір 5898 м).

Переможцями в абсолюті на дистанції 40 км стала українка – Поліна Захарова (Київ) з часом 4:57:59. Поліна обігнала всіх дівчат та хлопців і фінішувала з відривом 7 хвилин від другого учасника Studencki Dawid (Польща).

На дистанції 80 км перше місце посів українець – Скороход Олександр (Київ) з часом 9:50:17. А переможцем на дистанції 120 км, з часом 16:21:18, став Ficek Roman (Польща).

Fundacja Na Ratunek є організатором таких польських трейлів як Ultraroztocze, Ultrajanosik, Ultrawydma. UTL в свою чергу є організатором першої в Україні трейлліги та найпопулярнішого українського гірського забігу – Chornohora Sky Marathon.

Свято бігу BOJKO TRAIL відбулося за підтримки партнерів: LEDLENSER, SportHG, Motorola, Моршинська, Гуцульська Крафтова броварня Ципа.

Джерело: Mukachevo Today

Читайте також:
У Мінмолодьспорту відбувся круглий стіл щодо розвитку національних видів спорту в Україні
Discovery і Eurosport розповіли, скільки європейців дивилися Олімпіаду в Пхьончхані