Відкрито реєстрацію на благодійну дистанцію 3rd Odesa Half Marathon

17 лип.
2018
Відкрито реєстрацію на благодійну дистанцію 3rd Odesa Half Marathon

Збір благодійних коштів став невід’ємною частиною бігових заходів компанії Run Ukraine. Щорічно під час заходів в рамках Run Ukraine Running League, окрім спортивної складової присутня й благодійна, мета якої - зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми.

Цього року учасники благодійного забігу на 2 км під час Одеського півмарафону 3rd Odesa Half Marathon збиратимуть кошти на придбання апарату для лікування ран негативним тиском для Одеського центру ендопротезування, ціна якого сягає п'ятдесяти тисяч гривень. Вакуумна терапія - революція в лікуванні ран, адже за допомогою негативного тиску, апарат відсмоктує виділення, судини починають вростати в основу поверхні, покращується кровопостачання і краї рани затягуються, таким чином відбувається швидке загоєння.

Лише за останні 10 років у лікувальному закладі виконано більше 500 операцій ендопротезування колінного та тазостегнового суглоба. Проте Центр потребує належного сучасного обладнання для проведення надскладних операцій, в тому числі і спортсменів серед яких і бігуни.

Долучитись до збору коштів може кожен охочий вже зараз, зареєструвавшись на благодійний забіг 2 км на 3rd Odesa Half Marathon, який відбудеться 26 серпня. 50% від вартості стартового внеску підуть на благодійність.

Цього року під час трьох бігових подій Run Ukraine Running League учасники благодійної дистанції зібрали 180 525 грн. на реабілітаційне обладнання лікарень тих міст, у яких проходили заходи:

1. під час 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 120 000 грн. для ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України;
2. під час 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon - 48 200 грн. для обласної дитячої клінічної лікарні;
3. під час 3rd Molokiaya Lviv Half Marathon - 12 325 грн. для обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

На черзі відкриття благодійних дистанцій на такі події:

Intersport Run Ua
9th Wizz Air Kyiv City Marathon
2nd Zaporizhstal Half Marathon

У 2018 році компанія Run Ukraine обрала напрямок над яким планує працювати не один рік. Це будуть не лише збори коштів, це - закладення фундаменту, що допоможе розвивати здорову та спортивну націю.

Робити добро легко! Долучайтесь!

Для ЗМІ:

Реліз укр.: https://goo.gl/BxFEGs
Реліз рос.: https://goo.gl/J7hPjh

Контакти:

Оксана Модієвська
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 050 243 71 50

Вікторія Веремієнко
email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел: 067 995 27 67