У Тель-Авіві з'явився "розумний" і безкоштовний фітнес-центр

01 серп.
2018
У Тель-Авіві з'явився "розумний" і безкоштовний фітнес-центр

В Ізраїлі вперше відкрився для широкого загалу "розумний" та безкоштовний фітнес-центр - тренажерний комплекс, який розташовується на території парку Ганею-Йегошуа в Тель-Авіві працює 24 години на добу.

В комплекс, який називають "розумним" і функціональним, включені 30 пристосувань для фізичних вправ. Одночасно тут можуть займатися 100 чоловік.

На відміну від класичного фітнес-залу, роль професійного інструктора тут виконує спеціальний додаток для мобільного телефону. З його допомогою можна вибрати відповідний комплекс вправ, а також виконувати їх під диктовку електронного наставника.

До речі, мова не йде про звичайний набір тренажерів, які виставлені в будь-якому міському парку. Тут є абсолютно унікальні тренажери, в тому числі ізодинамічні, гідравлічні, що допомагають спалити до 500 калорій за півгодини. Заняття на них проходять легко і без надмірних навантажень, що особливо подобається жінкам середнього віку.

Підлога в комплексі покрита спеціальним матеріалом, що дозволяє виконувати вправи лежачи.

Додамо також, що обладнаний "розумний" комплекс тренажерами американської компанії Kompan. Її представник в Ізраїлі Еран Шохам каже, що саме ця фірма вперше придумала новий формат занять фітнесом - "тренування для всіх з акцентом на задоволення".

Як займатися розумним фітнесом?

У комплексі встановлені спеціальні щити, що роз'яснюють сенс кожної вправи на кожному тренажері. Крім цього, як вже було сказано, існує особливий додаток - своєрідний віртуальний тренер, який доступний користувачу в будь-який час доби. Завантажити безкоштовний додаток можна з сайту KOMPAN SPORT & FITNESS.

Крім іншого, додаток - це ще свого роду соціальна мережа, де можна обмінюватися думками, задавати питання, а також об'єднуватися в групи для спільних тренувань. Також додаток підкаже, скільки людей в даний момент займається на тому чи іншому тренажері.

Тренування в повному обсязі рекомендуються з 13-річного віку.

Джерело: Вести

Читайте також: 

Корейські вчені пропонують друкувати їжу з кріогенного борошна

Який час вважається найефективнішим для тренувань