У Харкові оголошується конкурс на кращу ідею спортивного талісмана міста

15 серп.
2018
У Харкові оголошується конкурс на кращу ідею спортивного талісмана міста

Перший етап конкурсу на вибір офіційного спортивного талісмана для міста стартував сьогодні, 15 серпня, в Харкові.

Про це повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту.

Мета конкурсу - пропаганда здорового способу життя серед харків'ян і залучення до занять спортом дітей та підлітків. Планується, що спортивний талісман стане стимулом для спортивних перемог харків'ян, він використовуватиметься в рекламних, комунікаційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного спортивного іміджу міста Харкова.

Конкурс проводитиметься у два етапи. На першому етапі, який пройде з 15 по 31 серпня (до 17:00), відбудеться прийом ідей щодо талісману. При цьому необхідно обгрунтувати, за яким принципом вибирався персонаж для талісмана (талісманом може стати будь-який персонаж, реальний або міфічний). Щоб направити пропозицію, необхідно заповнити форму учасника конкурсу.

На другому етапі, який пройде з 7 по 21 вересня, будуть відібрані п'ять кращих ідей. Всі бажаючі зможуть проголосувати за вподобані пропозиції на сайті «Портал харків'янина». Проект, який за підсумками анкетування набере найбільшу кількість голосів, буде офіційно оголошений спортивним талісманом Харкова.

Джерело: Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Читайте також:

Затверджений наказ Мінмолодьспорту про формули автоматичного, прозорого розподілу бюджетних коштів між олімпійськими видами спорту

У Харкові пройде традиційний спортивний ярмарок