На 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбудеться забіг для ветеранів бойових дій

29 серп.
2018
На 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбудеться забіг для ветеранів бойових дій

28 серпня в Адміністрації Президента України відбулась прес-конференція з нагоди проведення першого міжнародного забігу ветеранів війни в Україні в рамках київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon.

Цього року на київському марафоні 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше на страт абсолютно нової дистанції у 10 км під назвою “Гордість Нації: ветеранська десятка” вийдуть ветерани війни, родин загиблих, волонтери, громадські діячі та ветерани інших країн.

“Для нас велика честь приєднатися до проведення даного забігу в рамках марафону, адже це не просто дистанція, це - особливий забіг для особливих людей. Для людей, які захищають нашу країну та нас з вами. Дуже хочеться аби такі забіги стали традицією, не тільки для київського марафону, а і у регіональних стартах. Я запрошую всіх прийти 7 жовтня на Майдан Незалежності і підтримати учасників дистанції “Гордість Нації: ветеранська десятка”, адже для них це край необхідно” - коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Це соціальна ініціатива, яка має на меті привернути увагу суспільства до проблем ветеранів, а також показати важливість спорту в їхньому житті. Вся країна побачить, що українська ветеранська громадськість може бути єдиною сильною і вольовою командою, яка разом здатна подолати будь-які перешкоди.

“Ми дуже вдячні усім, хто долучився до організації данного забігу, адже цей забіг дуже потрібен тим військовим, що проходять реабілітацію знову повірити у себе, свої сили, свою причетність до команди та чогось дуже важливого” - прокоментував Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

Участь в забігу зможуть взяти різні роти та взводи української армії, ветерани бойових дій, колишні бійці АТО, добровольці, діючі військовослужбовці, а також для участі запрошені військові з 7-ми країн світу: США, Великої Британії, Канади, Литви, Данії, Грузії, Польщі.

З питань умов реєстрації на дистанцію “Гордість Нації: ветеранська десятка” напишіть, будь ласка, лист на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа: Ольга Шевченко 097-1027132

Довідка:
9th Wizz Air Kyiv City Marathon є одним з основних і найбільш масових бігових стартів в Україні. У 2010-му році він став флагманом відродження бігової культури в нашій країні, вийшов на лідерські позиції, і до цього дня залишається наймасштабнішою біговою подією в Україні. У минулому році на старти своїх дистанцій вийшла рекордна кількість бігунів: понад 10 тисяч спортсменів і любителів з 52 країн світу. Цього року організатори очікують ще більший ажіотаж. Запрошуємо вас долучитися до яскравого спортивного свята або прийти підтримати своїх друзів та знайомих.