Експерт FitnessConnectUA виступив на Львівському бізнес-форумі УФА

25 вер.
2018
Експерт FitnessConnectUA виступив на Львівському бізнес-форумі УФА

IMG 20180923 135614 minАналітик FitnessConnectUA Аркадій Шерстобаєв взяв участь у Львівському бізнес-форумі Української Фітнес Асоціації УФА, що проходив 21-22 вересня.

У своєму виступі експерт розповів учасникам заходу про сучасний стан ринку фітнес-індустрії України та представив результати всеукраїнського «Дослідження ринку фітнес-послуг України – 2018».

За його словами, кількість об’єктів фітнес-індустрії в Україні постійно зростає і все більше людей цікавляться фітнесом і здоровим способом життя.

«Український ринок фітнес-послуг досить молодий, однак активно розвивається. Проте, для подальшої популяризації фітнесу та здорового способу життя в Україні, потрібен постійний діалог, як між учасниками ринку, так і державою і активістами ЗСЖ. Тому такі форуми є дуже важливі і ми раді, що маємо можливість представити фітнес-спільноті актуальну ситуацію у сфері фітнес-послуг», – зазначив Аркадій Шерстобаєв.

Він наголосив, що експерти FitnessConnectUA постійно моніторять ситуацію на ринку фітнес-індустрії, відслідковуючи останні тенденції у цій сфері. Крім того, FitnessConnectUA щороку проводить всеукраїнське дослідження, опитуючи усіх учасників ринку.

Ознайомитись з актуальним дослідженням можна за посиланням (електронний файл дослідження доступний після авторизації на ресурсі).

IMG 20180923 124913 min

IMG 20180923 124051 min