Від Поштової площі до мосту Патона побудують велосипедну доріжку

05 жовт.
2018
Від Поштової площі до мосту Патона побудують велосипедну доріжку

На сайті електронної системи публічних закупівель ProZorro оголошено тендер на проектні роботи по об’єкту: "Будівництво велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до мосту імені Є.О. Патона".

Згідно технічного завдання на проектування, велосипедна двостороння доріжка довжиною у 4,8 кілометрів, буде побудована в 1 чергу та виконана з асфальтового покриття з нанесенням пластикової розмітки білого кольору (з піктограмами) і червоного та білого кольору у місцях потенційно конфліктних зон. В разі необхідності також передбачене влаштування світлофорних об’єктів, а також вперше в Києві буде облаштовано світлодіодні LED-покажчики напрямку руху вмонтовані в дорожнє покриття велодоріжки.

Велосипедна доріжка буде конструктивно відокремлена від пішохідного тротуару, який буде виконано з декоративної бруківки ФЕМ. Також планується передбачити благоустрій прилеглої території: озеленення, встановлення велопарковок, майданчики для відпочинку велосипедистів та пішоходів із затіненням з використанням зелених насаджень, а також майданчики для розміщення прокату велосипедів та пунктів технічного сервісу з влаштуванням укомплектованої «вуличної веломайстерні» для самостійного ремонтування велосипедів (станцій ремонту).

Велодоріжка за проектом має бути поєднана з існуючою велосипедною інфраструктурою - пішохідний міст, через який пролягає велосипедний маршрут Європейська площа - ж/м Троєщина.

Джерело: Київ - Велосипедне Місто

Читайте також:

У Києві запускають загальноміський прокат велосипедів 

Тренер не потрібен: Google розробляє віртуального фітнес-помічника