Володимир Кличко презентує новий загальноукраїнський спортивний портал Mixsport.pro

27 жовт.
2018
Володимир Кличко презентує новий загальноукраїнський спортивний портал Mixsport.pro

29 жовтня, у Києві, екс-чемпіон світу з боксу, співзасновник Фонду Кличко, Володимир Кличко презентує новий загальноукраїнський спортивний портал mixsport.pro. Презентація відбудеться о 12:00 за адресою - вул.Велика Васильківська, 55, "Виставка-музей досягнень братів Кличків". Новий ресурс покликаний сприяти розвитку спорту в Україні та пропагувати здоровий спосіб життя.

«За допомогою надсучасних IT-технологій наша команда створила єдиний в Україні спортивний портал, що об’єднає інформацію про всі спортивні установи, дитячі спортивні школи, тренерів, усі федерації під одним доменом, - відзначив Кличко. - Якщо раніше вам доводилося моніторити інтернет в пошуках спортивної локації, тепер ви зможете записатися на свої улюблені тренування поруч зі своїм помешканням чи роботою або обрати вашій дитині тренера за рейтинговою системою».

На презентації агрегатора автори ідеї детально розкажуть про зручне користування новим порталом та запланований запуск унікальних сервісів для спортивних закладів.

У заході візьмуть участь: Володимир Кличко - фундатор проекту MixSport, Олег Якимчук - директор з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна, Юрій Зозуля - засновник "Х-парку" та президент федерації вейкбордингу, президенти спортивних федерацій, провідні українські спортсмени.

Mixsport.pro - це єдина в Україні мапа спортивних арен, подій, закладів та послуг. Футбольні поля, спортивні школи та клуби, стадіони та басейни – всі спортивні майданчики зібрані на одній карті. Головний пошук працює за основними параметрами: геолокація спортивних закладів та види спорту. Користувачу зручно орієнтуватись серед спортивних послуг та локацій, знаходити тренерів, профільні федерацій та їх представників у регіонах.

Основні завдання:

- Швидко знайти СПОРТИВНІ ЛОКАЦІЇ та ЗМАГАННЯ за видом спорту, який цікавить
- Отримати вичерпну інформацію щодо спортивних ПОСЛУГ локацій
- Знайти кваліфікованого ТРЕНЕРА або інструктора з того чи іншого виду спорту
- Швидко знайти представника ФЕДЕРАЦІЇ

Джерело: UA Футбол

Читайте також:

Фітнес-додатки BetterMe від українських розробників очолили американський App Store. Суммарно у них 15 млн установок

5 найкращих фітнес-додатків