Відкрита реєстрація на щорічний форум «Харків - спортивна столиця»

27 жовт.
2018
Відкрита реєстрація на щорічний форум «Харків - спортивна столиця»

VI Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» пройде 7 грудня у конференц-залі стадіону «Металіст».

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, захід став платформою для комунікації між органами виконавчої влади та спортивною громадськістю. Мета його - сформувати якісний розвиток спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, застосування кращого світового досвіду.

На форумі будуть підбиті спортивні підсумки минулого року, відбудеться обговорення сучасних інструментів і стимулів для бізнесу у питаннях, пов'язаних з розвитком спорту у регіоні та популяризацією здорового способу життя. У заході візьмуть участь відомі спортсмени, представники органів влади, спортивних організацій і об'єднань, міжнародних бізнес-асоціацій, ділових кіл регіону, меценати.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно звернутися за тел.: 760-75-45, 095-193-89-03 (Наталія). Також можна написати листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши прізвище, ім'я та назву організації, яку представляєте.

Джерело: Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Читайте також:

Дайджест Lviv Fitness Weekend 2018

Від Поштової площі до мосту Патона побудують велосипедну доріжку