Фітнес-тренер з Херсона потрапила у Книгу рекордів України

14 груд.
2018
Фітнес-тренер з Херсона потрапила у Книгу рекордів України

Кількість камер і мікрофонів центральних телеканалів зашкалює… Справжній ажіотаж спостерігався сьогодні в одному з фітнес-центрів Херсона. Провідні медіа зацікавила незвичний інструктор. 63-річна Наталя Зоріна потрапила у Книгу рекордів України. Як виявилося, вона найдосвідченіший фітнес-тренер в Україні, адже її інструкторський стаж становить 34 роки! Так, так перших учнів Наталя прийняла у 1984 році! А до цього жінка займалася хореографією, танцювала в художньому колективі обласної філармонії. Та будівля давно згоріла, залишилися тільки світлини, на яких молода Наталя Зоріна – майбутня рекордсменка.

Їй нізащо не даси на вигляд 63, а почувається Наталя взагалі на 30-ть. «Відпочивати – означає іржавіти» — такий девіз рекордсменки, в ньому і є секрет успіху нашої землячки. Представники Книги рекордів України додають – фіксація досягнення чесна. На сьогодні у світі Наталю Зоріну обійшла лише американка, 65-річна Венді Іду, але ж вона і старша за херсонську фітнес-богиню.

Із рекордом Наталю Зоріну вітали її вдячні учні. Церемонія вручення рекорду відбулася після тренування у фітнес-клубі, розташованому в центрі Херсона.

Джерело: Новий день