Як не набрати вагу під час свят — фітнес-тренер дає головні поради

25 груд.
2018
Як не набрати вагу під час свят — фітнес-тренер дає головні поради

Вінницький фітнес-тренер Анастасія Герасимчук перед новорічними святами радить психологічно налаштувати себе, аби не переїдати та не набирати зайву вагу. А майонез замінити сметаною.

"Переїдання — одна з основних проблема серед людей. Особливо це відчувається на новорічні свята. Якщо ви це зробили - краще не сидіти, а прогулятися, попити чаю та воду. Можна також прикрасити тарілку - тоді покласти побільше вам не захочеться", - додає Настя Gazeta.ua.

В тарілку краще покласти рівно стільки, скільки з'їсте на святі. На столі повинні бути овочі, в них міститься клітковина, яка послабшує апетит. З м'яса краще вибирати курятину, індичку. Білок на вечерю дуже корисний організму. Замість майонезу, слід надати перевагу сметані. На новорічному столі також доречними будуть овочеві салати.

Можна потішити себе шкідливи стравами, але в міру.

Краще відмовитися від трансжирів - маргарин, майонез та напівфабрикати. Не варто їсти багато швидких вуглеводів — хліба, макаронів, рису та картоплі. Всі ці продукти провокують швидкий викид інсуліну в крові та призводять до ожиріння.

За словами фітнес-тренера, якщо людина вміє контролювати свій апетит, не має проблеми зі здоров'ям та дбає про нього, їй не потрібно обмежувати себе в їжі.

Читайте також: 

Як правильно вибрати персонального фітнес тренера

Чому немає результатів фізичних тренувань: три причини