17 лютого закінчується прийом заявок на участь в роботі експертних груп з розроблення професійних стандартів в галузі фітнесу!

12 лют.
2019
17 лютого закінчується прийом заявок на участь в роботі експертних груп з розроблення професійних стандартів в галузі фітнесу!

17 лютого – останній день реєстрації заявок на участь в роботі експертних груп з розроблення професійних стандартів в галузі фітнесу.

Нагадуємо, що проект «Єдиний фітнес стандарт України» - це спільна ініціатива Національного університету фізичного виховання та спорту України та інформаційно-аналітичної платформи FitnessConnectUA.

Презентація проекту відбулась 17 січня 2019 р. Відео презентації можна переглянути за посиланням ТУТ.

Основною метою проекту є розробка для галузі фітнесу професійних стандартів, тобто нормативів, які формулюють основні вимоги ринку праці, роботодавців та споживачів до професії та закладають основу для прикладної складової освітнього стандарту по відповідній спеціальності.

Більше інформації про проект на сайті uastandart.fitness.

Розробка професійних стандартів – це складна аналітична робота, до якої були залучені як представники фітнес-індустрії, так і профільні науковці.

Розробляючи стандарти у галузі фітнесу учасники проекту працюють за спеціальною методикою розробки єдиних професійних стандартів, яку у січні 2018 р. затвердило Міністерство соціальної політики України наказом №74 від 22.01.2018 року. За цією методикою, професійний стандарт має містити як обов’язкові складові частини, так і такі, що визначаються потребою конкретної професії. Наразі успішно завершено перший етап проекту, а весь проект планується завершити у першому півріччі 2019 р.

Другий етап проекту передбачає обговорення напрацьованих стандартів спеціальними експертними групами, до яких увійдуть провідні діячі фітнес-галузі України. Саме експерти дадуть остаточну оцінку як якісних, як і кількісних критеріїв профстандартів. Після узагальнення роботи експертів професійні стандарти вважатимуть остаточно створеними і готовими для використання.

Ми запрошуємо фахівців галузі долучитись до експертних груп. Адже саме думка досвідчених практиків повинна мати визначальний характер.

Робота експертних груп буде організована дистанційно, через сайт uastandart.fitness

У вас є унікальний шанс – долучитись до роботи, яка визначить розвиток фітнес-галузі України на багато років вперед.

Кожен із учасників експертної групи отримає безкоштовну підписку на дайджест FitnessConnectUA, а також реєстрацію на експертні розділи сайту fitnessconnect.com.ua.

Звичайно, учасники експертних груп отримають відповідний сертифікат, унікальність якого визначається унікальністю самого проекту «Єдиний фітнес стандарт України».

    Залишити заявку на участь в експертній групі ви можете за посиланням: https://goo.gl/JpboFp   

З будь-яких питань ви можете звернутись за телефоном/viber +38 066 038 45 57 або написати електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також ви можете отримувати актуальну інформацію через наш телеграм-канал https://t.me/uastandart та на нашій ФБ-сторінці https://www.facebook.com/uastandart.fitness/

   З повагою, команда ЄДИНОГО ФІТНЕС СТАНДАРТУ УКРАЇНИ