FitnessConnectUA запускає анкетування гравців фітнес-ринку для щорічного звіту про стан галузі

12 лют.
2019
FitnessConnectUA запускає анкетування гравців фітнес-ринку для щорічного звіту про стан галузі

Команда FitnessConnectUA дякує всім за плідну співпрацю у 2018 році та запрошує до спільної роботи для розвитку фітнес-індустрії України у 2019 році.

Спільними зусиллями ми вже змогли провести два річних дослідження ринку фітнес-послуг України і тепер можемо слідкувати за розвитком ринку в динаміці.

Детальніше ознайомитись з результатами дослідженням 2018 року Ви можете на нашому сайті. досл18

Найважливіше наше досягнення у 2018 – представлення України в річному звіті IHRSA GLOBAL REPORT 2018. Це величезне досягнення для вітчизняного фітнес-ринку.

Команда FitnessConnectUA просить всіх власників та ТОП-менеджерів клубів заповнити нашу анкету, тим самим зробивши особистий внесок у розвиток галузі фітнесу.

   Долучитись до дослідження ринку фітнес-індустрії 2019 можна, заповнивши до 01.03.2019  анкету.   

дослідження

  Заповнену анкету потрібно надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Якщо виникнуть додаткові запитання, то ми завжди на зв'язку (майже 24/7) у соціальній мережі Facebook @FitConUa/https://www.facebook.com/FitConUa/ (відповідаємо дуже оперативно) або за телефоном +38 098 820 76 26.


P.S. Наступна наша ціль – збільшення до двох мільйонів споживачів фітнес-послуг за наступні 5 років. Спільно ми піднімемо індустрію фітнесу до нового рівня і залучимо ще більшу кількість українців до здорового способу життя!