5 та 6 квітня 2019 року у Києві відбудеться щорічний масштабний спортивний фестиваль SportFestUA

21 бер.
2019
5 та 6 квітня 2019 року у Києві відбудеться щорічний масштабний спортивний фестиваль SportFestUA

5 та 6 квітня 2019 року у Києві відбудеться щорічний масштабний спортивний фестиваль SportFestUA. Це традиційна сезонна подія для професійних спортсменів та аматорів, а також людей з активною життєвою позицією, що прагнуть знайти для себе найкраще у сферах активного відпочинку, спортивного спорядження, обладнання та харчування, дізнатися про нові технології спортивної індустрії.

У рамках SportFestUA представлені:

SportExpoUA - це наймасштабніша в Україні виставка спортивного спорядження, приладдя та товарів для заняття спортом та туризмом. На виставці представлені більше 100 світових та українських брендів виробників спортивних товарів, серед яких Under Armour, Puma, New Balance, Saucony, Adidas, Polar, Decathlon та інші.

Kids Sport Fest - це захоплюючі спортивні локації з різними видами спорту, дитяча легка атлетика, болдерінг, стрибки на батуті, міні футбол, хокей на траві, регбі, стрільба із луку, боротьба, надувна смуга перешкод, цікаві естафети та море позитивних емоцій.

Healthy Food Market - це майданчик-ярмарок, на якому представлені виробники здорових продуктів харчування, органічної їжі та біологічно-активних домішок. На самому ярмарку можна придбати корисну та здорову їжу, також спробувати її неподалік на фуд-кортах спілкуючись із однодумцями.

Lecture zone – це майданчик, на якому успішні та цілеспрямовані особистості зі світу спорту діляться власними історіями та відповідають на запитання відвідувачів.

Kids zone – майданчик, де діти під доглядом досвідчених вихователів та аніматорів зможуть весело та з користю провести час.

Вхід безкоштовний.

Адреса заходу: м. Київ, Виставковий центр ВДНГ, проспект Академіка Глушкова 1, павільйон 19. До зустрічі 5 квітня з 12:00-20:00, 6 квітня з 10:00-20:00

Читайте також: 

FitnessConnectUA запускає анкетування гравців фітнес-ринку для щорічного звіту про стан галузі

У столиці відбувся третій міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2019