Реєстрацію на командний забіг з випробуваннями Be more human. відкрито

23 бер.
2019
Реєстрацію на командний забіг з випробуваннями Be more human. відкрито

Вже втретє столиця прийматиме командний забіг з випробуваннями Be more human.

22 червня у Києві на території ВДНГ пройде третій за ліком командний забіг з випробуваннями Be more human. Цього року захід відбудеться в оновленому форматі: командний забіг з випробуваннями та фітнес-фестиваль. Учасників командного забігу очікує дистанція 7 км та 10 випробувань, які дадуть змогу перевірити силу, витривалість та згуртованість. У кожній команді має бути 6 осіб, двоє з яких протилежної статі. Зібрати команду та зареєструватися необхідно завчасно. Організатори Be more human. планують зібрати 1260 учасників та понад 2500 глядачів й вболівальників.

Фітнес-фестиваль проходитиме у форматі відкритих тренувань різних напрямків: танці, йога, бойові мистецтва, силові тренування тощо. Також буде представлена зона для наймолодших атлетів - надувна зона перешкод. Кожен охочий зможе відвідати тренування абсолютно безкоштовно. Для цього необхідно попередньою зареєструватись онлайн або безпосередньо на місці у день проведення заходу.

Переможців визначатимуть у таких категоріях:

-Команди абсолютних переможців з 1 по 5 місце;
-Команди переможців серед бігових клубів з 1 по 3 місце;
-Команди переможці серед спортивних клубів з 1 по 3 місце.

Перша п'ятірка лідерів абсолютного заліку отримають сертифікати: за 1 місце - номіналом 30 тисяч гривень, за 2 місце - 24 тисячі гривень, за 3 місце - 18 тисяч гривень, 4 та 5 місце -12 та 6 тисяч гривень на придбання товарів в магазинах Reebok.

Щоб долучитися до проекту Be more human. не обов'язково бути професійним спортсменом. Достатньо вміти злагоджено працювати у команді, прикладаючи максимум зусиль.

На сайті bemorehuman.org.ua учасники вже можуть зареєструвати свою команду або, якщо команда ще не сформувалась, заповнити лист очікування, що дозволить іншим однодумцям долучитися до вас.

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine

Читайте також: 

Оголошені переможці премії «Фітнес-тріумф»

Розпочався Фандрайзинг марафон в рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon