FUNCTIONS IN ACTION 2019

FUNCTIONS IN ACTION 2019

20 квіт.
2019
FUNCTIONS IN ACTION 2019

З загальною площею майже 3000 кв.м під час Rimini Wellenss з 30 травня по 2 червня асоціація «Функція в дії» проведе міжнародний симпозіум «Функції в дії 2019». Це найбільший в Європі захід, присвячений професійним та персональним тренерам.

Крім італійських експертів, у заході візьмуть участь доповідачі з США, Росії, Англії, Швеції, Іспанії, Бельгії і Швейцарії.

Під час проведення заходу буде одночасно функціонувати 6 залів, де відбудеться 60 теоретичних і практичних занять, присвячених особистим тренуваннням, спортивній підготовці, поставі, йозі, дієтології та спортивній медицині, тренерському та спортивному маркетингу.

Відзначимо також що для відвідувачів буде діяти система синхронного перекладу, яка дозволить кожному уважно стежити за тим що відбувається. FiA2019 може запропонувати різноманітний програмний графік, завдяки якому кожен учасник має можливість побудувати свій «шлях» індивідуально.

Мы твердо верим, что этот Симпозиум станет событием, которое нельзя пропустить для любого обучающего специалиста, который хочет пройти международный тренинг и поделиться опытом, способным дать контент, направленный на улучшение работы всех участников, а также новую энергию и мотивацию для распространение концепции, которая нам дорога: вести здоровый образ жизни в спорте / фитнесе, как для тех, кто занимается спортом, так и для тех, кто ведет образ жизни, с возможностью посетить ярмарку Wellness Rimini и насладиться типичным гостеприимством Ривьера Романьола

Всі деталі за посиланням: http://www.functionsinaction.com/home.html

#functionsinaction #CallMeCoach #FiA2019