125 матусь з дітьми у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд

12 трав.
2019
125 матусь з дітьми у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд

Спеціально до Дня матері у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд «Танцюю з мамою». Учасниками рекорду стали 125 матусь та їх дітей, які відтворили рухи спеціально створеної танцювальної композиції.

Окрім танцювального дійства можна було прогулятися містечком розваг, а батьки змогли отримати корисну інформацію про дитячий відпочинок. Також для свята була облаштована тематична фотозона.

Організаторами яскравого сімейного дійства стала громадська організація «Я – Мама!». ЇЇ представниця Ірина Білоус розповіла:

«Ми організовуємо свято для матусь вже кілька років поспіль. Мама – це найдорожча людина в світі. За її турботу, ласку, ніжність та доброту варто дякувати не лише один раз на рік, а кожного дня. І саме таку істину ми поширюємо на кожному нашому заході. Дякуємо всім, хто підтримав нас сьогодні. Така кількість матусь та дітей, які вирішили стати учасниками всеукраїнського рекорду, – це приємна несподіванка і для нас – організаторів. Сподіваємося, що наступного року ми перевершимо цьогорічне святкування».

Джерело: Житомирська обласна державна адміністрація