У Всеукраїнський велодень 1 червня рух транспорту в центрі Києва перекриють

У Всеукраїнський велодень 1 червня рух транспорту в центрі Києва перекриють

26 трав.
2019
У Всеукраїнський велодень 1 червня рух транспорту в центрі Києва перекриють

1 червня рух транспорту в центрі столиці припинять з 8 ранку до 13 години для проведення «Всеукраїнського велодня в Києві».

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Заборонений буде рух транспорту за маршрутом: Софійська площа – Володимирський проїзд – Михайлівська площа – вулиця Велика Житомирська – Львівська площа — вулиця Ярославів Вал — вулиця Володимирська — площа Софійська — Володимирський проїзд — вулиця Михайлівська — Майдан Незалежності — вулиця Хрещатик — Володимирський узвіз — Поштова площа — вулиця Набережно-Хрещатицька — Гаванський міст — вулиця Набережно-Рибальська — Північний міст — вулиця Труханівська — парк «Муромець».

Також в КМДА попередили, що на Софійській площі в цей день з 1 до 8 години монтуватимуть необхідні для заходу конструкції та обладнання, а з 12-ої до 15-ої години триватиме їх демонтаж.

«Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя та порозуміння із водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури, безпечних умов на вулицях наших міст та нульової толерантності в суспільстві до випадків ДТП, в яких є потерпілі», — зазначили організатори заходу.

Джерело: Громадське