Найкорисніші тренажери для жінок: названий топ-7

Найкорисніші тренажери для жінок: названий топ-7

14 черв.
2019
Найкорисніші тренажери для жінок: названий топ-7

Заняття на тренажерах для стегон, сідниць, живота, рук і спини корисно включати в тренування для жінок.

Про це на своїй сторінці в Instagram написала коуч зі здорового способу життя і дієтолог Олена Кален, зазначивши, що ці зони зазвичай найпроблемніші.

Вона назвала такі тренажери:

  • Блокова рама дозволить привести в форму біцепс рук і стегна, трицепс, спину, сідниці, зовнішню поверхню стегна, внутрішню поверхню стегна. Цей тренажер універсальний.

  • Тренажер для розведення ніг допомагає підтягти зовнішню і внутрішню сторону стегна і повністю сформувати цю зону.

  • Тренажер-платформа. Використовується для поліпшення форми біцепса і квадріцепса стегна, сідниць, внутрішньої частини стегна. На цьому тренажері важливо правильно підібрати навантаження, щоб не отримати травму.

  • Тренажер для гіперекстензії підходить для опрацювання сідниць, задньої поверхні стегна, і спини. Вправи здаються легкими, але зверніть увагу на кут відхилення тіла і інтенсивність, щоб уникнути болю в спині і протрузій.

  • Гравітрон формує спину, руки плечі. Залежно від вправ діє на різні групи м'язів. Дозволяє зробити красиву спину і вибирати плаття з глибоким заднім вирізом.

  • Лава для преса. Можна робити різні скручування, ножиці, велосипед, опрацьовуючи верхні, нижні м'язи преса. Силові тренажери для опрацювання м'язів преса краще використовувати з обережністю, оскільки замість тонкої талії, можна отримати міцний широкий накачаний прес.

  • Кардіотренажери: велосипед, орбитрек або еліпс, степпер, бігова доріжка. Допомагають прискорити метаболізм, даючи тілу такі необхідні аеробні навантаження, які спалюють жир.

Джерело: Оbozrevatel