КОРЕЯНКА ОТРИМАЛА «ФІГУРУ МРІЇ» ЗАВДЯКИ СЕРІАЛАМ

КОРЕЯНКА ОТРИМАЛА «ФІГУРУ МРІЇ» ЗАВДЯКИ СЕРІАЛАМ

08 лип.
2019
КОРЕЯНКА ОТРИМАЛА «ФІГУРУ МРІЇ» ЗАВДЯКИ СЕРІАЛАМ

Багато хто з нас любить запастися пачкою печива або підносом бутербродів і провести вечірній час за переглядом улюбленого серіалу. Таке проведення часу не дуже сприятливо позначається на фігурі, особливо якщо таке відбувається регулярно. Кардинально змінила концепцію подібних переглядів дівчина з Південної Кореї. Завдяки улюбленим серіалам від Netflix їй, навпаки, вдалося скинути зайву вагу.

Замість того щоб дивитися улюблений канал розвалившись на дивані, молода кореянка вирішила стежити за перипетіями сюжетів серіалів у фітнес-клубі. Дівчина поєднала приємне з корисним і при цьому ще і заощадила. Вона дивилася фільми в ході тренувань, використовуючи смартфон і безкоштовний Wi-Fi свого тренажерного залу. Таким чином вона не оплачувала послуги провайдера, які при перегляді відео обійшлися б їй недешево.

Любителька телесеріалів особливо не старалася, але все ж приділяла фізичним вправам не менше 20 хвилин в день. Акцент у тренуваннях дівчина робила на спалюванні зайвих калорій кардіо-вправами, іноді включаючи в програму також і роботу зі штангою.

Зазвичай я вибирала бігову доріжку або велотренажер. Мені було так зручніше, бо телефон можна було розмістити на стійкій поверхні, поки я пітніла над ним і дивилася улюблений серіал.

За перші шість місяців подібних активних переглядів їй вдалося скинути 10 кілограмів. Незалежно від настрою і самопочуття дівчина йшла у фітнес-клуб і дивилася чергову серію, виконуючи свою тренувальну програму.

Через деякий час у дівчини пробудився інтерес до різних методик, що допомагають привести фігуру в порядок, і вона збільшила час перебування в залі з 20 хвилин до години, а в деяких випадках навіть до двох. Так вона розпрощалася за наступні шість місяців ще з десятьма кілограмами і не має наміру зупинятися на досягнутому.

Зараз кореянка вже не потребує мотивації за допомогою телесеріалів — вона з радістю кожен день йде у фітнес-клуб, щоб наблизитися ще трохи до фігури своєї мрії.

Джерело: Голос Одеси