У Вінниці організують Вело-фест

У Вінниці організують Вело-фест

11 лип.
2019
У Вінниці організують Вело-фест

14 липня у Вінниці пройде сімейний Вело-фест. Захід сприятиме розвитку велосипедної культури в місті та просуватиме цінності здорового способу життя серед вінничан. Наприкінці свята учасники планують встановити новий рекорд України.

Про це повідомляють організатори заходу в соціальних мережах.

Вело-фест стартує о 16:00 на вул. Келецькій, майданчик ТЦ "Plaza park" біля картинг клубу. Протягом усього фестивалю на локації для гостей працюватимуть дитячі розважальні майданчики, інтерактивні зони і конкурси з призами та подарунками. Участь у святі безкоштовна для всіх бажаючих.

“Сімейній ВЕЛО-ФЕСТ - захід, який не потребує спеціального рівня умінь або екіпіровки. Ви можете брати участь з будь-яким рівнем фізичної підготовки, на будь-якому велосипеді, і навіть без нього”, - зазначають організатори.

Фестиваль завершиться встановленням рекорду. Велосипедисти планують вибудувати живий герб України. Бажаючі взяти участь у встановленні рекорду мають попередньо зареєструватися.

Нагадаємо, що у 2014 році вінницькі студенти вже створювали найбільший живий герб України. Тоді участь у встановленні рекорду взяли 1948 людей.

Джерело: vinbazar