У Вінниці відновлюють муніципальний 25-метровий басейн і спортивні зали

У Вінниці відновлюють муніципальний 25-метровий басейн і спортивні зали

19 лип.
2019
У Вінниці відновлюють муніципальний 25-метровий басейн і спортивні зали

У Вінниці на вулиці Академіка Янгеля відроджують спортивний комплекс. Тут триває масштабна реконструкція, яку планують завершити до кінця року. Буде і муніципальний басейн, і сучасні спортивні зали, повідомляють у міськраді.

Проект реалізують за рахунок субвенції на будівництво басейнів з державного бюджету у розмірі 20 млн грн.

“Об’єкт був у критичному стані: панелі даху зруйновані, у чаші басейну виявили 28 серйозних тріщин, фундаментні балки просіли”, – розповіли у міськраді.

Що зроблять?
Підсилять саму будівлю, реанімують басейн, укріпивши чашу вуглеволокном, замінять інженерні мережі, а також осучаснять внутрішні приміщення та зроблять їх доступними для людей з інвалідністю за рахунок ліфтів. Архітектори попрацювали над фасадним рішенням – це буде не лише естетично, а й ефективніше з погляду енергозбереження за рахунок зміни типу вікон. На весну запланований благоустрій території біля спорткомплексу.

У результаті вінничани вже з наступного року зможуть відвідувати сучасний СК на Замості. 25-метровий басейн з вишками для стрибків, зал для «сухого» плавання, атлетичний та гімнастичні зали, зал для ігрових видів спорту, глядацькі трибуни – це все передбачено проектом. Спортивна арена зможе приймати змагання всеукраїнського рівня – з волейболу, баскетболу, гандболу, футзалу.

Джерело: #ШОТАМ