Ігор Жданов: Заробітна платня тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%

Ігор Жданов: Заробітна платня тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%

14 серп.
2019
Ігор Жданов: Заробітна платня тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%

14 серпня під час засідання Уряду було прийнято важливе рішення – затверджено документ, який вплине на ріст оплати праці тренерського складу.

Проєкт постанови КМУ "Про деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл", розроблений Мінмолодьспорту, передбачає зростання заробітної плати тренерів-викладачів ДЮСШ до 70%.
« Заробітна платня тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%, завдяки додатковому коефіцієнту від 1,7 до 1,2 до посадового окладу. Я дуже щасливий, що ми змогли, якщо не прибрати, то зменшити різницю між зарплатнею вчителів фізкультури у школі і зарплатнею тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл», -наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час засідання.

Важливо, що підвищення, передбачене нормативним актом, відтепер залежитиме не від місця роботи тренерів-викладачів, а підвищуватиметься залежно від наявної категорії, яка встановлюється ним за результати їх роботи безпосередньо зі спортсменами.

Таким чином реалізація вище зазначеного документу дозволить виправити диспропорції між діючою оплатою праці вчителів та тренерів-викладачів, які є учасниками навчального та виховного процесу, і буде черговим кроком Уряду для забезпечення гідної оплати праці працівникам сфери фізичної культури і спорту. Окрім того це не лише сприятиме збереженню тренерсько-викладацького складу, а й залученню на посади тренерів-викладачів молодих спеціалістів, які внаслідок низької заробітної плати змушені працювати не за отриманою у вищих закладах спеціальністю.

Джерело: Офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України