На стадіоні «Арена Львів» вп’яте відбудеться масштабна конвенція Lviv Fitness Weekend

На стадіоні «Арена Львів» вп’яте відбудеться масштабна конвенція Lviv Fitness Weekend

28 серп.
2019
На стадіоні «Арена Львів» вп’яте відбудеться масштабна конвенція Lviv Fitness Weekend

Lviv Fitness Weekend — це наймасштабніша фітнес-конвенція західної України, яку уже вп'яте проведуть у Львові. Цьогоріч вона відбудеться 19−20 жовтня на стадіоні «Арена Львів».

У зв’язку із ювілейною датою, організатори проекту Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов вирішили значно розширити програму та залучити ще більшу аудиторію з метою популяризації фізичної культури, фітнесу та здорового способу життя.

Під час заходу провідні українські та закордонні фітнес-фахівці із різних напрямів, таких як функціональний тренінг, реабілітація, пілатес, танцювальні напрямки — зокрема Zumba, ділитимуться своїм досвідом та знаннями. Учасники конвенції отримають можливість відвідати велику кількість майстер-класів та семінарів, що будуть висвітлювати сучасні підходи та фітнес-технології. Також в рамках конвенції будуть проводити семінари, під час яких провідні управлінці розглядатимуть теми бізнес-процесів в галузі фітнесу.

Унікальною подією Lviv Fitness Weekend буде мотиваційний семінар в межах проекту «Athletes' education» під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету. Метою цього проекту є створення середовища для навчання професійних атлетів та подальшого залучення спортсменів, як послів для поширення вивченої інформації у своїх видах спорту. У семінарі братимуть участь провідні спортсмени Західної України, члени обласних федерацій, студенти інституту фізичного виховання і спорту.

Також в рамках конвенції відбудеться велика виставка товарів фітнес-індустрії та ярмарок спорту, на якому спортивні та оздоровчі заклади презентуватимуть свої активності. Всім шанувальникам силових видів спорту буде також цікаво відвідати Lviv Fitness Weekend, оскільки в рамках заходу відбудуться змагання стронгменів та Кубок України із пауерліфтингу. Відвідування виставки, ярмарку та спортивних змагань — безкоштовне й відкрите для всіх охочих.

Джерело: Офіційний сайт Львівської міської ради