ДІАЛОГ «ВЛАДА – ФІТНЕС» РОЗПОЧАТО

ДІАЛОГ «ВЛАДА – ФІТНЕС» РОЗПОЧАТО

02 вер.
2019
ДІАЛОГ «ВЛАДА – ФІТНЕС» РОЗПОЧАТО

Уперше за роки існування незалежної України галузь фітнесу потрапила до поля системної уваги влади.

Свідченням цього стала зустріч членів робочої групи з розробки гуманітарної стратегії у сфері спорту з представниками фітнес галузі та галузевими експертами (у числі яких були і представники FitnessConnectUA).

Учасники зустрічі обмінялись своїм баченням місця галузі фітнесу в соціальних та економічних відносинах в державі.

За результатами зустрічі представники галузі та галузеві експерти домовились сформулювати пропозиції до відповідних розділів гуманітарної політики та міністерства та найближчим часом розглянути їх на новій спільній зустрічі.

Що стосується FitnessConnectUA, то починаючи з 2016 року наша інформаційно-аналітична платформа займається не лише аналізом поточного стану ринку фітнесу в Україні, а й працює над визначенням стратегічних напрямів розвитку цього непростого ринку.

Великий масив напрацьованих експертами, аналітиками, представниками галузі фітнесу матеріалів, отриманих як в ході наукових розвідок, так і під час публічних дискусій, був опрацьований фахівцями FitnessConnectUA та у консолідованому вигляді пропонується для осмислення і обговорення.

З напрацьованими пропозиціями FitnessConnectUA можна ознайомитись за посиланням http://fitnessconnect.com.ua/FitnessChangeProject.pdf

Свої думки з цього приводу надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Найбільш актуальні пропозиції буде обов’язково винесено на обговорення в рамках зустрічі з представниками робочої групи.