У Білорусі пройде масштабний фітнес-експеримент

28 бер.
2017
У Білорусі пройде масштабний фітнес-експеримент

У Білорусі пройде масштабний фітнес-експеримент Exponenta Active Battle: добровольці під керівництвом досвідчених тренерів будуть позбавлятися від зайвої ваги, відточувати фігуру і знімати стрес.

Стан кожного учасника виміряють «до» і «після», дані систематизують і проаналізують, а «на виході» стане ясно, який з трендових фітнес-напрямків найбільш ефективний, розповів організатор проекту — виробник збагачених білком напоїв Exponenta.

Учасники проекту зможуть протягом місяця безкоштовно займатися актуальними видами спорту разом з досвідченими інструкторами. Всього задіють шість напрямів: EMS, біг, силові тренування, кросфіт, бокс і TRX. Для кожного з них буде сформована окрема команда.

Проект відкритий для всіх бажаючих, незалежно від статі, віку, ваги або комплекції. Тренування Exponenta Active Battle розпочнуться 17 квітня, а заявку на участь можна заповнити на сайті проекту з 27 березня до 9 квітня.

Інтенсивні місячні тренування передбачають заняття з тренером і виконання домашніх завдань. Фахівці розроблять індивідуальні програми підготовки в залежності від учасника та його основної мети: схуднути, набрати м'язову масу (підтягти проблемні частини тіла) або зняти постійний стрес.

Результати тренувань виміряють за різними показниками, в тому числі за допомогою спеціального медобладнання.

Тренування пройдуть у столичних спортивних закладах: студії Fitness Express, залі для кросфіту DVOR, йога-студії при арт-просторі «Вгору», біговому клубі Run Club, фітнес-центрі Sport Family і клубі Panda.

За кожним учасником закріплять тренера: так, вчити знижувати вагу з допомогою EMS буде Сергій Масло, правильно бігати — Олександр Базулько, боксувати — Юрій Пархимчик. Освоїти підвісний тренінг (TRX) допоможе Олена Бірюкова, силові тренування — Артем Лукашенко, а кросфіт — Костянтин Прудников.

Всіх учасників буде консультувати дієтолог Ольга Авчинникова. Вона ж допоможе сформувати оптимальний раціон харчування з низьким вмістом жирів і вуглеводів і високою концентрацією білків.

Щоб прискорити процес, всі учасники проекту отримають місячний запас напоїв Exponenta, які повністю заповнюють дефіцит білка в організмі, а переможці — сертифікати на 500 рублів на шопінг в магазині Adidas.

«Проект соціальний і багаторівневий: це і експеримент, і дослідження, і допомога людям, які ще не пререйшли на ЗСЖ, — зазначили представники Exponenta. — Ми пропонуємо всім безкоштовно освоїти той вид фізичної активності, який підходить організму. Крім того, ми з'ясуємо, який вид спорту в принципі корисний для рішення тієї або іншої задачі: наприклад, як краще знижувати вагу».

Джерело: Naviny.by

Читайте також: 

Вчені придумали альтернативу спорту і дієті

Відвідуваність фітнес-центрів у Німеччині б'є рекорди