8-й Одеський міжнародний марафон "Самоперевершення"

28 бер.
2017
8-й Одеський міжнародний марафон "Самоперевершення"

1-2 квітня Одеса відкриє біговий сезон щорічним змаганням 8–м міжнародним марафоном «Самоперевершення» - 42195 м. В рамках забігу також пройде напівмарафон в 21 км і чверть-марафон на 10 км та забіг на 2 км. Минулий забіг зібрав понад 600 учасників з 43 міст нашої країни, а також гостей з Білорусії, Молдови, Росії, Польщі та Німеччини. Забіги відбудуться в парковій зоні «Траса здоров'я» - «Парк Шевченка», – улюбленому місці відпочинку одеситів. Реєстрація на марафон проходить на сайті.

Якщо в позаминулому році на змаганні було 500 учасників, у минулому вже більше 600. Спортсмени відзначили теплу, дружню атмосферу, що панувала на змаганнях, а також уважне ставлення до любителів бігу, які вперше кинули виклик марафонській дистанції. Організатори змагань знають про біг на довгі і наддовгі дистанції не з чуток, оскільки самі є учасниками марафонів, добових і багатоденних забігів.

Також організатори пропонують подарувати дітям свято - 1 квітня починаючи з 11 години у парку Шевченка відбудуться дитячі забіги від Олександрівської колони до Тараса Шевченка на 200 м, 500 м і 1000м. Перші 3 хлопчики і дівчинки отримають медальки, всі інші – гарний настрій і невеликі солодкі подарунки, а також пам'ятні магнітики. Після дитячих забігів, починаючи з 11 години відбудеться формування команд і діти зможуть взяти участь у веселих стартах – їх чекають різні конкурси, можливість грати в команді, веселощі і радість.

Ознайомитися з програмою та зареєструватися на дитячі забіги і веселі старти можна за посиланням.

Джерело: PublisherNews

Читайте також: 

У центрі Кам'янського влаштують легкоатлетичний пробіг і спортивний фестиваль

У Києві вперше відбудеться сімейний забіг