20 фітнес-конвенція Nike

16 бер.
2019
20 фітнес-конвенція Nike

Топова подія в світі фітнес-індустрії - конвенція Nike Training Club - в цьому році відзначає своє 20-річчя! 16-17 березня ювілейний захід пройде з небаченим раніше розмахом: вперше в Україні під одним дахом виступлять понад 20 іноземних фахівців світового масштабу, в цілому відвідувачів чекає 100 майстер-класів.

Найбільш затребувані презентери світу і України поділяться безцінним досвідом і продемонструють останні тенденції в світі фітнесу за різними напрямками: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, вагітність, харчування та реабілітація.

В рамках NTC конвенції, в Києві зберуться не просто найвпливовіші презентрери світу, а творці нових тенденцій в фітнес-індустрії: Remy Huleux (Франція), Per Markussen (Норвегія), Alessandro Oliveri (Італія), Salvatore Nocerino (Італія), Anton Todorov (Болгарія-Німеччина), Luciano Mottola (Італія), Iva Mojziskova (Чехія), Emanuel Vetro (Італія), Kamil Zasada (Польща), Alessio Pertica (Італія), Georgos Kazazidis (Греція), Coralie Carrassan (Франція), Lars Schuijling (Нідерланди), Giorgio Radici (Італія), Aymeric Lidoreau (Франція), Carlos Ramirez (Італія), Alessandro Manzo (Італія), Ann-Katrin Weber (Німеччина), Shady Loic (Франція) та інші.

Компанія Herbalife Nutrition - світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування, традиційно виступає генеральним партнером конвенції. Спільно з Nike компанія популяризує здоровий і активний спосіб життя поряд з принципами правильного харчування.

Водний партнер «Моршинська» Спорт допоможе не забути про головне правило тренувань - правильну воду, що підтримує в організмі гідробаланс завдяки унікальному складу мікроелементів з природних моршинських джерел. «Моршинська» Спорт давно стала вірним супутником тих, хто веде активний і здоровий спосіб життя, а також невід'ємним атрибутом спортивних тренувань і фітнес-залів. Все, для ще більш помітного результату!

Місце проведення: м.Київ, Клуб здорових задоволень «5 елемент».
Коли: 16-17 березня 2019 року.

Конвенція проводиться на базі програми Nike Training Club, яка об'єднує спортсменів з усього світу і дозволяє тренуватися в будь-який час, в будь-якому місці. Понад 100 тренувань, програма мотивації і останні тенденції в сфері фітнесу в форматі 24/7. Додаток NTC доступний безкоштовно в App Store і Google Play.

Попередня реєстрація обов'язкова. Подробиці заходу і реєстрація на сайті: http://ntc-convention.com.ua/

#NikeTraining # NikeConvention2019