Презентація проектів спортивної реабілітації поранених учасників

Презентація проектів спортивної реабілітації поранених учасників

16 трав.
2019
Презентація проектів спортивної реабілітації поранених учасників

Благодійний фонд Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation організує зустріч із групою американських студентів та викладачів із коледжу Nazareth College, місто Рочестер, штат Нью-Йорк, на тему спортивної та психологічної реабілітації поранених ветеранів бойових дій.
Студенти цієї групи пишуть курсові роботи про історію та сучасну ситуацію в Україні, в тому числі про війну із російськими агресорами на Сході України.
Представники ветеранських громадських організацій матимуть можливість представити свої проекти, поспілкуватися із американською молоддю та відповісти на їх запитання.
Кількість учасників заходу – до 30 чол.

Громадські організації, які мають бажання представити свої проекти спортивної реабілітації учасників бойових дій, мають звертатися до організаторів заходу благодійного фонду Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Цей фонд був заснований у лютому 2019 року групою ветеранів АТО, учасників марафону Морської піхоти США 2016-2018 років.

Мета організації:

  • Заохочувати та підтримувати участь важкопоранених учасників бойових дій в міжнародних спортивних заходах для ветеранів
  • Ініціювати та надавати допомогу в організації аналогічних спортивних проектів для українських та іноземних ветеранів на території України
  • Сприяти сімейній реабілітації ветеранів АТО
  • Допомагати в спортивному протезуванні

Сторінка події у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1710669645746533/