Експерт назвала суму інвестицій, необхідну для відкриття фітнес-клубу в Україні

21 лист.
2017
Експерт назвала суму інвестицій, необхідну для відкриття фітнес-клубу в Україні

Необхідна сума інвестицій для відкриття клубу в Україні - від 15 000 доларів. Паушальний внесок складе ще 33 500 $.

Про це кореспонденту ГолосUA разказала керівник ради управління мережі «FitCurves» Віолетта Шкуратова.

"Необхідна сума інвестицій для відкриття клубу в Україні - від 15 000 доларів. Паушальний внесок складе ще 33 500 $. Це означає, що ви повинні ще будете заплатити власнику торгової марки за користування його брендом. Тим не менш, вам не потрібно буде докуповувати спеціально тренажери, адже при покупці франшизи ви отримаєте комплект спортивних снарядів. Крім того, коли ви почнете набирати персонал, компанія зможе безкоштовно навчити 6 чоловік команди ваших тренерів », - розповіла Віолетта Шкуратова.

При цьому, за її словами, для міст з населенням 70 000 - 100 000 чоловік, середній термін окупності клубів складе 18 місяців.

img top«У містах, де населення перевищує 250000 - 300000 чоловік, типу Миколаєва або Полтави, окупність клубу відбувається швидше. Коли робиш перші кроки в новому для себе напрямку, важливо мати досвідчених наставників, які допоможуть уникнути помилок. З цієї точки зору розвиток бізнесу по франшизі має дві переваги. По-перше, це зрозуміла і відпрацьована бізнес-модель. У вас є чіткий план дій, реалізація якого гарантує результати. По-друге, звичайно ж, супровід і допомогу в запуску бізнесу. Це не тільки підтримка в підборі приміщення або навчанні персоналу, а й юридичне, маркетингове шефство», - додала керівник ради управління мережі.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року інформаційно-аналітична платформа FitnessConnectUA презентовала комплексне дослідження фітнес-ринку в Україні. Із звіту випливає, що 75% всіх фітнес-клубів країни розміщені в найбільших містах України. На 82% українців припадає лише 24% існуючих клубів.

Сьогодні фітнес-клуби відвідують 1,02 мільйона українців, що становить 2,4% населення країни. Як найближчого орієнтиру експерти називають Польщу, де в фітнес-клуби ходить вже 7,2% населення.

Джерело: Голос.UA