СПОРТ & ХАРЧУВАННЯ

04 трав.
2018
СПОРТ & ХАРЧУВАННЯ

Як виглядає внутрішня кухня ринку спортивного харчування в світі і Україні

У професійному середовищі поняття спорт і харчування нероздільні. Домогтися значних результатів у будь-якої спортивної дисципліни без правильного харчування практично неможливо. «Розумний» підхід до харчування є найважливішим компонентом успіху для будь-якого професійного спортсмена, від пілотів Формули 1 до боксерів і атлетів. Найчастіше в професійному середовищі за нього відповідають індивідуальні фахівці, які ретельно складають раціон, визначають тип і режим харчування спортсмена, щоб допомогти досягати вершин Олімпу.

Харчування є важливою частиною і багатьох видів аматорських спортивних тренувань, зростаюча популярність яких давно стало світовою тенденцією на тлі зростання кількості людей, що прагнуть вести активний і здоровий спосіб життя. Цей тренд не оминув і Україну. За даними інформаційно-аналітичної платформи FitnessConnectUA, споживачами фітнес-послуг сьогодні є понад 1 млн. чоловік або 2,4% населення України. Річний оборот ринку фітнес-послуг України складає близько $ 201,8 млн. І в найближчому майбутньому ці цифри будуть рости. Експерти платформи вважають, що орієнтиром для розвитку фітнес і спорт-індустрії України є Польща, де в 2016 році показник покриття такими послугами склав 7,2% населення, а аналогічний середньоєвропейський показник становить 10,3%.

Разом зі зростанням ринку фітнес і спорт-послуг активно розвивається і його фактичний супутник - ринок спортивного харчування, також демонструє серйозні показник зростання. За оцінками різних дослідницьких компаній, середньорічне зростання глобального ринку спортивного харчування в найближчі п'ять років складе від 8,1% до 11%, що в абсолютних цифрах може досягати 90 млрд. дол. загальносвітового обсягу.

Чи може спортивне харчування бути також широко затребуване в Україні як в країнах Європи і Америки і як формується національний ринок спортивного харчування, розбиралася LIGA.net.

...

Джерело: LIGA.net