Фітнес-тріумф-2019: названо імена найкращих

Фітнес-тріумф-2019: названо імена найкращих

18 бер.
2019
Фітнес-тріумф-2019: названо імена найкращих

16 березня відбулася церемонія нагородження переможців премії Фітнес-тріумф-2019.

Фітнес-тріумф – перша в Україні премія у сфері фітнесу, wellness і СПА. Її засновниками є Українська фітнес Асоціація (УФА) та інформаційний онлайн-ресурс FitnessConnectUA. Премія створена, щоб популяризувати фітнес і здоровий спосіб життя, підвищувати стандарти фітнес-послуг в Україні та мотивувати функціонерів індустрії розвиватися і підвищувати якість роботи. Голосування відбувалося в 2 етапи. Спочатку оцінки поставили члени експертного журі, а потім переможців обирали за допомогою онлайн-голосування.

16 березня у фітнес-центрі «5 ELEMENT» керівник проекту FitnessConnectUA Галина Березюк і віце-президент Української фітнес Асоціації Вадим Гуменюк нагородили переможців.

Результати:

  • Фітнес-клуб року – Septem Fitness;
  • Найкраща мережа фітнес-клубів – SPORT LIFE;  
  • Тренерський бренд року – Crossfit for everyone;
  • Фітнес-персона року – співзасновник і майстер-тренер hiitworks Ярослав Сойніков;
  • Кращий тренінг-центр – Академія фітнесу і танців «Майстер»;
  • Відкриття року – Age Free.

Ми поспілкувалися з організатором премії та переможцями у номінаціях «Фітнес-персона року» і «Краща мережа фітнес-клубів». Вони розповіли, що ця премія для них означає, на якому рівні знаходиться фітнес-індустрія в Україні та чому все більше і більше людей захоплюються спортом.

NXaUt

Галина Березюк, керівник проекту FitnessConnectUA, один з організаторів премії.

Премія Фітнес-тріумф проводиться в Україні вперше. Розкажіть більш детально про її головну мету.
Основна місія премії – задати певні стандарти індустрії. Дуже важливо відзначити тих, хто є кращими у цій сфері. І ті, хто в своїй діяльності трошки не дотягують, будуть бачити, до чого їм прагнути і куди рухатися далі.
За якими критеріями експертне журі обирало переможців?
Злагоджена робота команди, промо-діяльність, соціально спрямовані проекти, які були організовані, професіоналізм персоналу та співвідношення ціни /якості послуг.
Що б ви порадили клубам або тренерам, які тільки починають розвиватися у фітнес-індустрії?
Вчитися. Ринок тільки розвивається і різні семінари і конвенції не так вже й часто проходять в Україні. Якщо є можливість побувати на зарубіжних заходах – чудово, це великий досвід. А якщо ні, то активно брати участь в освітніх проектах в Україні.
Як ви думаєте, чому фітнес стає все більш популярним серед людей, чиє життя не пов'язане зі спортом? Що дає їм фітнес?
Для мене фітнес – це завжди асоціація зі здоров'ям. Разом з правильним харчуванням фітнес створює оболонку здорового способу життя і довголіття.

Q1Lri

Ярослав Сойніков, співзасновник і майстер-тренер hiitworks 

Що ця нагорода означає для вас?
Останні декілька років була дуже напружена робота, і я повністю зосередив увагу на Україні, на розвитку бренду hiitworks і розвитку команди тренерів. Моя мета – побудувати найсильнішу, конкурентну на міжнародному ринку команду тренерів. Тому, для мене ця нагорода, в першу чергу, – визнання моїх зусиль. І я зроблю все можливе, щоб виправдати довіру і зробити так, щоб фітнес в Україні піднявся на багато сходинок вище.
Чому ви вирішили пов'язати своє життя з фітнесом?
Для мене ніколи не було дилеми, я просто знав, для чого мене зробили, і я не знаю, звідки я це знав. Я займався спортом. Спочатку моєю пристрастю були силові види спорту, я багато років витратив на пауерліфтинг і бодібілдинг. Але моя спортивна кар'єра закінчилася раніше, ніж я хотів. А зараз я планую виступати на міжнародних турнірах по бразильському джіу-джитсу.

Це як раз той випадок, коли фітнес – це покликання, і я ні разу не шкодував про свій вибір, не вагався, ким мені бути і не обирав професію.

На вашу думку, якими головними якостями повинен володіти тренер?
Найголовніше – прагнення допомогти. Фокусуватися на потребах клієнта, а не на своєму его. На жаль, це досить рідкісна якість. Друге – усвідомлене ставлення до розвитку і прагнення навчатися. Зараз фітнес-індустрія є однією з найбільш зростаючих у світі. І підготовка кадрів, технологічна сфера постійно знаходяться у червоній зоні та безперервно ростуть.
У порівнянні з іншими державами, на якому рівні знаходиться фітнес-індустрія в Україні?
Варто сказати, що на невисокому. Україна програє навіть східноєвропейським країнам. Але ми маємо шикарний шанс усвідомити, що досвід, який мають США, Західна Європа, Австралія – ​​це той шлях, по якому ми будемо йти. Нехай навіть ми будемо у хвості потягу, але рухаємося туди ж, куди і перший вагон. Ми знаємо, до чого готуватися. Потрібно багато вчитися, багато працювати, удосконалюватися і бути вимогливим до себе.

Ik w7

Віце-президент по роботі з клієнтами мережі фітнес-клубів SPORT LIFE

Що це нагорода означає для SPORT LIFE?
Ступінь довіри до нашої компанії та стимул розвиватися і рости далі.
Які перспективи розвитку вашої мережі фітнес-клубів?
Відкривати ще більше клубів. Адже спорт повинен бути доступним у кожному районі. У людини повинна бути можливість взяти рюкзак і приїхати позайматися в будь-який зручний час.
Що є пріоритетом у роботі для SPORT LIFE?
Можливість зробити людей більш щасливими і здоровими.
Як ви думаєте, чому з кожним роком фітнес стає все популярнішим?
Ми починаємо любити себе. Кожна людина розуміє, що спорт – це ендорфіни, які вона може отримати. Це дуже захоплює і стає необхідністю, як сон та їжа.
Джерело: MixSport